Macedonian Society Of Physiotherapists

Гостување на Претседателот во Фактор здравје – тв24

Претседателот на здружението гостуваше на тв24 во емисијата Фактор Здравје по покана на продуцентите .

Се збореше на тема: Кинезиотејпинг

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *